Kurumsal

1989 yılından beri Yapı elemanları İnşaat ve Endüstri profilleri San. ve Tic. A.Ş. ( YAPELSAN ) olarak 3000 m2 kapalı ve 11000 m2 açık olmak üzere toplam 14000 m2 çalışma alanında, beton kalıpları ve iskele elemanları satış ve kiralanması konusunda faaliyet göstermektedir.

Tüketici odaklı üretim anlayışını, sektörün yenilikçi beklentilerini ürün yapısına ve hizmet anlayışına en iyi şekilde yansıtan Yapelsan  yeni trendleri doğru analiz ederek rekabetin sınır tanımadığı günümüz koşullarına en uygun bir şekilde uyarlanmıştır. En iyi yatırımın ‘insan’, kalitenin de insanla geldiğinin bilincinde olan Yapelsan, “en iyi yatırım kalitedir” düşüncesiyle hareket ederek, çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Eğitim desteğiyle insanını güçlendiren Yapelsan, üretimin her aşamasında yapmış olduğu kontroller sayesinde de, ürünlerindeki kaliteden kesinlikle ödün vermemektedir. Pazarlama ve satış sürecinde de hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Yapelsan, bu alandaki başarısını müşteri memnuniyetinde göstermiş, yıllar içinde karlılığını katlayarak büyütmüştür.

Yapelsan, kaliteyi ulaşılması gereken bir hedeften öte, devamlı gelişim ve süreklilik gösteren bir süreç olarak algılamaktadır. Bu doğrultuda da insan ve ürün kalitesini etkileyen tüm iş süreçlerini iyileştirmek ve geliştirmek için çalışmalar yapmaktadır.

Yapelsan, tüm bu iş süreçlerini, geleceği bugünden tasarlayarak yürütmektedir.